• DataStar, Defender'ın distribütörü oldu - 02.05.2016

  DataStar, bilgi teknolojileri aksesuarları üreticisi olan Defender’ın Türkiye distribütörü oldu. Şirket, başta mouse, klavye, kulaklık, ses sistemleri olmak üzere Defender’ın tüm ürünlerinin Türkiye’de satışını yapacak.

  Bilgi teknolojileri (BT) sektörünün ‘Değer Katan Distribütörü’ olan DataStar, aksesuar alanında dünyanın önemli markalarından biri olan Defender’ın Türkiye distribütörü oldu. Klavye, mouse, ses sistemlerinden Wi-Fi kamera ve akıllı TV ekipmanlarına değin geniş bir ürün yelpazesi olan Defender’ın tüm ürün grupları DataStar tarafından Türkiye’de satışa sunulac...

 • Dünya Devleri DataStar'da - 25.04.2016

  Dicota, Defender, Netgear
  DataStar,Dünya markalarını bünyesine katmaya devam ediyor…
   
  Dicota, Almanya ve İsviçre ortaklı bir çanta üreticisidir. 1992 yılında kurulmuş ve bir çok farklı ülkede faaliyet göstermekte olan Dicota, yenilikçi, dayanıklı, zarif ve fonksiyonel ürünleriyle farklı kullanıcılara hitap etmektedir. Hem klasik hem sportif tasarımlarıyla uluslararası alanda sektöre yön veren öncü firmalardan olan Dicota artık DataStar ile Türkiye pazarında.
   
  Defender, geniş kullanıcı kitlesinin tüm taleplerini yerine getiren ve hem iş, hem de günlük hayatta kullanım i...

 • Dicota ürünleri DataStar'da - 06.04.2016

  DataStar, bilgisayar çantaları, tablet kılıfları konusunda dünyanın en önemli üreticilerin olan Dicota’nın Türkiye distribütörü oldu.

  DataStar, marka ve ürün yelpazesini genişletiyor. Şirket son olarak Dicota’nın Türkiye distribütörü oldu. Bilgisayar çantaları, tablet kılıfları gibi ürünlerin üreticisi olan Dicota, bu alanda dünyanın en önemli markalarından biri.

  1992 yılında Almanya’da kurulan Dicota, 2013 yılından bu yana İsviçre-Alman ortak yönetiminde faaliyetlerini sürdürüyor. Ürünleri 80’in üzerinde ülkede satılan Dicota, 2015 yılından bu yana İş So...

 • Netis'ten oyuncular için AC destekli yeni yönlendirici - 06.04.2016

  DataStar, Netis’in online oyun oynayanlar için özel geliştirdiği yeni yönlendiricisini (router) duyurdu. AC desteği, çift kanallı olması, yüksek performanslı dört anteni ile oyuncuların istediği hız ve performansı destekleyen ürün, kırmızı kasası ile de dikkat çekiyor.  

  Netis ağ ürünlerinin Türkiye distribütörü DataStar, tamamen oyunseverler için geliştirilen çok özel bir yönlendiriciyi (router) duyurdu. Netis WF2681 model yönlendirici, kasası dahil tüm özellikleri ile online oyuncular için geliştirildi. Bu özellikleriyle CES’de Oyun Aksesuarları kategorisinde ‘İnovasyon Öd&u...

 • Shuttle'dan Intel Skylake işlemcili ince PC - 15.03.2016

  DataStar, Shuttle’ın Intel Skylake işlemci desteği sunan yeni endüstriyel PC’sini satışa sundu. 43 mm inceliğindeki Shuttle DH170’e  üç ekran birden bağlanabiliyor.  

  Kurumların istedikleri şekilde yapılandırabileceği endüstriyel PC’ler üreten Shuttle’ın Türkiye distribütörü DataStar, çok ince yeni bir PC’yi satışa sundu. Sadece 43 mm kalınlığında olan Shuttle DH170, Intel’in 6. kuşak Skylake işlemci desteğine sahip.

  Üç ayrı ekranın bağlanabildiği yüksek performanslı DH170, Intel H170 yonga setini kullanıyor. Skylake LGA1151 65W işlemci desteğine sahip olan PC, büyük dijital tabelalar için...