• DataStar, "En Hızlı Büyüyen" Distribütör seçildi. - 19.02.2015

    IRIS’in Türkiye distribütörü DataStar, EMEA bölgesinde En Hızlı Büyüyen Distribütör seçildi. Brüksel’de yapılan IRISLink 2015 toplantısında DataStar bu başarıdan dolayı plaket ile ödüllendirildi.
    Bir Canon Group şirketi olan Belçika merkezli IRIS’in Türkiye distribütörü DataStar, EMEA Bölgesi’nde “En Hızlı Büyüyen Distribütör” seçildi. Belçika’nın başkenti Brüksel’de yapılan IRISLink 2015 toplantısında, DataStar bu başarısından dolayı bir plaket ile ödüllendirildi.
    DataStar, taşınabilir tarayıcılar ve doküman yönetimi yazılımları üreten dünyanın önde gelen firmalarından olan IRIS’in Türkiye distribütörlüğünü 2013 yılı Temmuz ayından bu yana yapıyor. Bir buçuk yıl gibi kısa bir sürede yapılan satışlar ile EMEA (Avrupa-Ortadoğu-Afrika) bölgesinde En Hızlı Büyüyen distribütör olduklarını belirten DataStar Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Ulucan, “IRIS, giderek daha mobil hale gelen iş yaşamının gerek duyduğu ürünler üretiyor. Avrupa kalitesinde, kolay kullanılan ve zengin yazılım desteğine sahip ürünler, DataStar’ın satış ve pazarlama gücüyle birleşince kısa sürede Türkiye pazarında önemli bir yer elde etti.
    DataStar'a Iris'den ödül.Bu başarıda hem DataStar ekibinin hem de dağıtım kanalımızın katkısı büyük” diyor. Önümüzdeki yıllarda da IRIS markası ile büyümeyi sürdürmeyi hedeflediklerini dile getiren Ulucan, “Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın birçok zorlu ülkesinin arasından sıyrılıp da Türkiye'ye ve Datastar'a En Hızlı Büyüyen Distribütör ödülünü getirmek bize gurur veriyor. Bu önemli bir başarı. IRIS markasının Türkiye pazarına ve DataStar’a desteğini artırarak sürdüreceğine ve hep birlikte yeni başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” diyor.IRIS’in yıllık toplantısı niteliğinde olan ve IRIS distribütörleri ile iş ortaklarının katıldığı IRISLink 2015 toplantısında IRIS CEO’su Pierre De Muelenaere bir konuşma yaptı. Mobil Tarayıcı pazarı hakkında bilgiler ve IRIS teknoloji ve çözümlerinin anlatıldığı toplantıda başarılı distribütörlere ödül verildi.