• Netis'ten oyuncular için AC destekli yeni yönlendirici - 06.04.2016

  DataStar, Netis’in online oyun oynayanlar için özel geliştirdiği yeni yönlendiricisini (router) duyurdu. AC desteği, çift kanallı olması, yüksek performanslı dört anteni ile oyuncuların istediği hız ve performansı destekleyen ürün, kırmızı kasası ile de dikkat çekiyor.  

  Netis ağ ürünlerinin Türkiye distribütörü DataStar, tamamen oyunseverler için geliştirilen çok özel bir yönlendiriciyi (router) duyurdu. Netis WF2681 model yönlendirici, kasası dahil tüm özellikleri ile online oyuncular için geliştirildi. Bu özellikleriyle CES’de Oyun Aksesuarları kategorisinde ‘İnovasyon Ödülü’ alan ürün, renginden özelliklerine kadar bu ödülü hak ediyor.

  Beacon serisi kablosuz, çift bantlı Gigabit yönlendirici olan WF2681, 802.11ac destekli ve kablosuz 1200Mbps hızlara ulaşabiliyor. Ürün sadece yüksek hızı ile değil, oyun deneyimini geliştirmek ve yüksek performans sağlayan pek çok özelliği ile dikkat çekiyor. Daha iyi oyun deneyimi için QoS’u otomatik olarak etkin hale getiren yönlendirici, bu sayede oyun performansını artırıyor. Sevilen oyunlar Beacon Oyun Kütüphanesi’ne eklenebiliyor.  Oyun sırasında port önceliği veren ürün, bağlantı hızını artırıyor ve oyun performansı da yükseliyor. QoS sayesinde oyun sırasında bant genişliği otomatik olarak artıyor ve çok daha hızlı ve dalgalanmalar olmadan oyun keyfi yaşanıyor.

  Ürün üzerinde yer alan 5dBi’lik dört adet anten sayesinde evin her yerinde kablosuz bağlantının özgürlüğü yaşanabiliyor. Daha geniş ve güçlü bir kablosuz ağ kapsama alanı sağlayan yönlendirici, WPS tuşu sayesinde kolayca kurulup güvenlik ayarları yapılabiliyor.

  Çok işlevli bir ürün olan Netis WF2681, yönlendirici özelliğinin yanı sıra erişim noktası (access point-AP), tekrarlayıcı (repeater), AP+WDS, WDS, istemci (Clinet), Multi-SSID modlarına da sahip. Bu sayede bir evin kablosuz ağ gereksinimi tek bir kutu ile çözülebiliyor.

  Çift bant desteği de olan ürün 2.4GHz bandında 300Mbps, 5GHz bandında ise 900Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Üründe ayrıca yüksek hızlı Ethernet bağlantısı sağlayan Gigabit bağlantı noktası da bulunuyor.

  Kırmızı kasası ile de oyunseverlerin ilgisini çekecek bu özel ürün Mayıs ayında 89 USD + KDV fiyatla Türkiye’de satışa sunulacak.

  Ayrıntılı bilgi için:
  DataStar, 0216- 544 1200 www.datastar.com.tr
  http://www.netis-systems.com/en/products/Gaming%20Router/1828.html#.VtLOJ49OLIU