• Dünya Devleri DataStar'da - 25.04.2016

  Dicota, Defender, Netgear
  DataStar,Dünya markalarını bünyesine katmaya devam ediyor…
   
  Dicota, Almanya ve İsviçre ortaklı bir çanta üreticisidir. 1992 yılında kurulmuş ve bir çok farklı ülkede faaliyet göstermekte olan Dicota, yenilikçi, dayanıklı, zarif ve fonksiyonel ürünleriyle farklı kullanıcılara hitap etmektedir. Hem klasik hem sportif tasarımlarıyla uluslararası alanda sektöre yön veren öncü firmalardan olan Dicota artık DataStar ile Türkiye pazarında.
   
  Defender, geniş kullanıcı kitlesinin tüm taleplerini yerine getiren ve hem iş, hem de günlük hayatta kullanım için mouse’dan oyuncu aksesuarlarına kadar çeşitli elektronik ürünler sunan uluslararası lider bir şirkettir. Altıyüzden fazla farklı türden zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Defender, piyasa ile tüketici tercihlerinin değişmesine paralel olarak ürün çeşitliliğini sürekli geliştirme ve genişletmeyi kendine misyon edinen yenilikçi bir şirketir.
   
  Dünya’nın en büyük network ürünleri üreticilerinden ve ABD’nin lider network markası olan Netgear, “Kolay kullanım, güç ve akıl sizin için tasarlandı” sloganı ile tüm kullanıcılarına mükemmeli sunmayı hedeflemektedir. Network pazarının öncü ve lider firmalarından olan Netgear, tüm ürün gruplarında global alanda aldığı ödüllerle network pazarında başarısını her daim göstermekte ve öncü olmaktadır.
   
  DataStar hakkında:
  2008 yılı sonunda kurulan DataStar Bilgi Teknolojileri A.Ş., notebook ve tüketici elektroniği başta olmak üzere her türlü BT (bilgi teknolojileri) ürününün ithalatı ve yurt içinde dağıtımını yapmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan şirketin Ankara’da şubesi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini amaç edinmiş olan şirket, 2 binin üzerindeki bayisi, 50'nin üzerindeki yetkili teknik servisi ile Türkiye'nin her yerine ulaşan bir satış ve hizmet ağına sahiptir. Deneyimli kadrosu ve yaygın hizmet ağı nedeniyle anahtar teslimi projeler de gerçekleştiren şirket, yurtdışı pazarlarda da etkin olmayı hedeflemektedir.
   
  Marka ve ürün portföyünü sürekli genişleten şirket Notebook, Tablet, LED Monitör, Cep telefonu, Projeksiyon cihazı, Network ürünleri, Yazılım, Depolama ürünleri, Ses sistemleri, Multimedia ürünleri, Yazıcı, Çevre birimleri ve Tüketici elektroniği alanlarında Netis, Shuttle, Haier, Gigabyte GSmart, Verbatim, PQI, Midbook, ADATA, Biostar, Afox, Bitdefender, Dicota, Defender, Point of View, Vogec gibi güçlü markaların distribütörlüğünü; HP, Dell, Acer, Samsung, IBM, Intel, Asus, Toshiba, Kingston, Lenovo ve Microsoft gibi güçlü markaları ise yurtiçinden alıp dağıtıcılığını yapmaktadır. www.datastar.com.tr