• DataStar, Defender'ın distribütörü oldu - 02.05.2016

  DataStar, bilgi teknolojileri aksesuarları üreticisi olan Defender’ın Türkiye distribütörü oldu. Şirket, başta mouse, klavye, kulaklık, ses sistemleri olmak üzere Defender’ın tüm ürünlerinin Türkiye’de satışını yapacak.

  Bilgi teknolojileri (BT) sektörünün ‘Değer Katan Distribütörü’ olan DataStar, aksesuar alanında dünyanın önemli markalarından biri olan Defender’ın Türkiye distribütörü oldu. Klavye, mouse, ses sistemlerinden Wi-Fi kamera ve akıllı TV ekipmanlarına değin geniş bir ürün yelpazesi olan Defender’ın tüm ürün grupları DataStar tarafından Türkiye’de satışa sunulacak.

  Estonya merkezli bir şirket olan Defender, 1990 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. ‘Rahatlık, detaylardan oluşur’ sloganıyla ürünlerini geliştiren şirket, rahat kullanılan, kaliteli aksesuarlarla teknoloji kullanıcılarının konforunu artırmayı hedefliyor. 600’den fazla ürün çeşidi olan şirket, Red Dragon markasıyla da oyunculara yönelik ürünler geliştiriyor.

  DataStar Ürün Müdürü Cihan Alp, Defender ürünlerinin kaliteli ve rahat kullanılan aksesuarlar olduğunu belirterek, “Ürün çeşidi açısından da çok zengin bir marka. Defender’ı portföyümüze alarak hem kanalımıza hem de tüketicilere zengin aksesuar çeşidi sunmuş oluyoruz. Fiyat/performans açısından çok başarılı olan bu ürünlerin kısa süre içinde Türkiye pazarında da tanınıp talep edilir hale geleceğine inanıyoruz” diyor.

  Ayrıntılı bilgi için:
  DataStar, 0216- 544 1200; www.datastar.com.tr
  http://tr.defender-global.com/