Burası DataStar,

Türkiye'nin en hızlı gelişen bilişim distribütörü.

2008'den bu yana Türkiye genelinde, iki binden fazla bayi, çok sayıda zincir mağaza ve ellinin üzerinde yetkili teknik servis ağıyla DataStar, teknoloji dünyasının önde gelen markalarını, tecrübeli ve iyi organize olmuş dağıtım ağıyla kullanıcıya ulaştırıyor.

Başta notebook, tablet bilgisayar, akıllı telefonlar olmak üzere pek çok teknolojik ürününün ithalatı ve yurt içi ve yurtdışı dağıtımını gerçekleştiren DataStar, Midbook, Netis, Netgear, Defender, Dicota, Gigabyte, Adata, GSmart, Haier, Lacie, Iris, CKP, Mustek, CasePower, Vogec, Zmodo ve Walt Disney gibi sektörün devlerini bünyesinde bir araya getiriyor.

DataStar, "Değer katan distribütörlük" anlayışıyla da fark yaratıyor. Çünkü DataStar, distribütörü olduğu markaların Türkiye Ofisi gibi çalışıyor; markaya odaklanan pazarlama anlayışıyla çözüm ortağı oluyor.

Marka ve ürün portföyünü sürekli büyüten DataStar ayrıca, LED Monitör, Projeksiyon cihazı, Network ürünleri, Yazılım, Depolama ürünleri, Ses sistemleri, Multimedia ürünleri, Yazıcı, Çevre birimleri ve Tüketici elektroniği alanlarında da binlerce farklı ürünle, Türkiye'nin bilişim teknolojileri ürün ihtiyacını en üst seviyede karşılıyor.

Türkiye'nin en hızlı büyüyen prestijli markası olarak sektördeki yerini geliştiren ve sürekli hedef büyüten DataStar'ın bu başarısının arkasındaysa özverili bir ekip çalışması ve aile kimliği yer alıyor. Çünkü tüm DataStar çalışanları aynı zamanda şirketin ortağı. Çaycısından genel müdürüne, proje sorumlularından depo görevlilerine kadar herkes, DataStar hissesine sahip. Yapılanma şemasıyla dünya çapında ilgi çeken Datastar, distribütörlüğünü üstlendiği markalar veTürkiye geneline yayılmış iş ortaklarıyla da aynı aile sıcaklığıyla çalışıyor.

Türkiye'yi bir ağ gibi ören bayi ve teknik servis hizmetleri; deneyimi, portföyünde yer alan marka ve ürün sayısıyla Türkiye'nin bilişim ürünleri alanındaki en etkin distribütörlüklerini üstlenen Datastar, teknolojinin parlayan yıldızı!

Siz de bu ailede yerinizi alın!